Wywróciła się quadem, wioząc 5-latkę. Miała 3,5 promila

Czwartek, 4 września 2014 (13:12)

29-letnia kobieta wywróciła się quadem, wioząc zabraną sprzed szkoły w Różance 5-letnią dziewczynkę. Miała we krwi 3,5 promila alkoholu. Po wypadku uciekła z miejsca zdarzenia. Pojazd, którym kierowała, nie był dopuszczony do ruchu. Dziecko z potłuczeniami trafiło do szpitala.

Zdjęcie

Zdjęcie ilustracyjne /123/RF PICSEL
Zdjęcie ilustracyjne
/123/RF PICSEL

Wczoraj o godz. 15:00 matka 5-latki zawiadomiła policję, że nieznana kobieta podjechała quadem pod szkołę w Różance, spowodowała wypadek i uciekła, nie udzielając pomocy dziecku.

Po godzinie zatrzymano kobietę. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało u 29-letniej mieszkanki Włodawy 3,5 promila alkoholu. Okazało się też, że pojazd, którym kierowała, nie był dopuszczony do ruchu.

Reklama

Poszkodowana 5-latka trafiła do szpitala. Jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierująca quadem kobieta odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu oraz narażenie 5-latki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

O sprawie poinformowała policja.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Małopolskie: Protest na zakopiance. Podwykonawcy nie otrzymują pieniędzy

    Od godz. 11 w Naprawie na zakopiance pikietują podwykonawcy odcinka drogi S7 Lubień-Naprawa, którzy nie otrzymali zapłaty za wykonane roboty. Zaległości generalnego wykonawcy firmy IDS-BUD za... więcej