Pijany motocyklista wylądował na poboczu

Środa, 8 maja 2013 (15:27)

Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 48-letni motocyklista, który nie dostosował prędkości do warunków na drodze, uderzył w krawężnik i przewrócił się na poboczu.

Zdjęcie

Wypadek pijanego motocyklisty /KWP Białystok
Wypadek pijanego motocyklisty
/KWP Białystok

We wtorek, około godz. 19.15 dyżurny siemiatyckiej Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w Pawłowiczach, w gminie Mielnik. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce zdarzenia.

Tam ustalili, że na łuku drogi 48-letni kierujący motocyklem suzuki najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w krawężnik. Motor wraz z kierującym przeleciał około 10 m i spadł na pobocze.

Reklama

W czasie badania stanu trzeźwości motocyklisty okazało się, że miał 1,6 promila alkoholu w organizmie. Kierujący ze złamaną nogą i ręką przewieziony został do szpitala w Siemiatyczach. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia ustalają siemiatyccy policjanci.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Więcej na temat:wypadek

Zobacz również

  • ​Podhale: 11-latek za kierownicą wiózł ośmioletniego brata

    Zakopiańscy policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę fiata. Okazało się, że jest nim 11-latek, który wiózł w samochodzie swojego ośmioletniego brata. Mama dzieci obserwowała wszystko, idąc... więcej