Pijany kierowca spowodował tragiczny wypadek

Sobota, 7 marca 2015 (11:26)

Ponad promil alkoholu w organizmie miał sprawca śmiertelnego wypadku na obwodnicy Lubartowa w Lubelskiem. W nocnym w zderzeniu dwóch samochodów z ciężarówką jedna osoba zginęła, a inna została ranna. Jedno z aut po wypadku spłonęło.

Do wypadku doszło tuż przed godziną 2 w nocy na obwodnicy Lubartowa na wysokości wsi Annobór Kolonia.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący bmw 21-letni mieszkaniec gminy Lubartów, jadąc w kierunku Lublina uderzył w tył jadącego przed nim auta terenowego, który zaczął się palić.

Reklama

Samochody odbiły się jeszcze od jadącej z naprzeciwka ciężarówki i zatrzymały na barierach. Niestety, mimo natychmiastowej akcji ratunkowej, nie udało się uratować kierowcy terenowego auta, który był w płonącym samochodzie.

21-latkowi, który spowodował wypadek, nic poważnego się nie stało. Jak wykazały badania, miał ponad promil alkoholu w organizmie. Został zatrzymany w areszcie. Pijany był również jadący z nim 20-letni pasażer, który został lekko ranny.

(abs)

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Mazowieckie: Auto wypadło z ronda, w środku trzech pijanych

    Samochód wypadł z ronda w Sękocinie Nowym i dachował. Jechały nim trzy pijane osoby. Mężczyzna podejrzewany o kierowanie pojazdem miał 1,5 promila - poinformował rzecznik stołecznej policji... więcej