Gdańsk: Pijana zasnęła w aucie na środku drogi

Poniedziałek, 8 grudnia 2014 (18:52)

Trójmiejscy policjanci zatrzymali gdańszczankę, która zasnęła w swoim samochodzie na środku drogi, mając 2,5 promila alkoholu we krwi. Chciała wręczyć policjantom 2 tysiące euro łapówki.

Zdjęcie

Kobietę przewieziono do aresztu. /TVN24/x-news
Kobietę przewieziono do aresztu.
/TVN24/x-news

Gdy wezwani na miejsce funkcjonariusze chcieli sprawdzić, czy nic jej się nie stało, kobieta próbowała odjechać uderzając w stojący za nią samochód.

- Policjanci wyczuli od niej silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że miała 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - informuje podkom. Aleksandra Siewert z gdańskiej policji.

Reklama

Gdy jednak okazało się, że kobieta nie ma przy sobie ani prawa jazdy, ani dowodu rejestracyjnego, chciała wręczyć funkcjonariuszom 2 tys. euro łapówki w zamian za puszczenie jej wolno.Kobietę przewieziono do aresztu. Jest podejrzewana o kierowanie pojazdem po pijanemu oraz wręczenie korzyści majątkowej funkcjonariuszowi publicznemu.

Pijana zasnęła w aucie na środku drogi. Chciała wręczyć policjantom 2 tysiące euro łapówki (TVN24/x-news)

Artykuł pochodzi z kategorii: Akcje policyjne

TVN24/x-news
Więcej na temat:pijani na drodze

Zobacz również

  • Działania „Alkohol i Narkotyki”

    20 kwietnia 2013 roku, na terenie województwa małopolskiego zostały przeprowadzone działania pn. „Alkohol i Narkotyki”, które były ukierunkowane na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących i... więcej