Zabił nastolatkę na pasach. Policja wciąż szuka sprawcy

Niedziela, 15 grudnia 2013 (08:16)

Lubelska policja od wczoraj poszukuje kierowcy, który na przejściu dla pieszych śmiertelnie potrącił 19-latkę. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17 w Wólce na drodze krajowej nr 82 Lublin - Łęczna. Kierowca uciekł z miejsca wypadku.

Zdjęcie

Lubelska policja od wczoraj poszukuje kierowcy /arch. RMF FM /
Lubelska policja od wczoraj poszukuje kierowcy
/arch. RMF FM /

Lubelscy policjanci poszukują sprawcy wypadku w miejscowości Wólka. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 82 z Lublina do Łęcznej. 19-latka przechodziła przez przejście dla pieszych, kiedy uderzył w nią ciemny samochód nieznanej marki. Kierujący uciekł z miejsca wypadku i nie pomógł poszkodowanej.

Kobieta zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

Policja zabezpieczyła miejsce wypadku, jak i nagranie z monitoringu. Mundurowi poszukują sprawcy i jednocześnie proszę o pomoc osoby, które były świadkami tego zdarzenia. Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, mogą zgłaszać się na najbliższy posterunek policji albo telefonicznie pod numerami telefonów: 997 lub 112.

Reklama

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!


Artykuł pochodzi z kategorii: Raport Drogowy

Więcej na temat:wypadek | nie żyje | policja

Zobacz również

  • Małopolskie: Protest na zakopiance. Podwykonawcy nie otrzymują pieniędzy

    Od godz. 11 w Naprawie na zakopiance pikietują podwykonawcy odcinka drogi S7 Lubień-Naprawa, którzy nie otrzymali zapłaty za wykonane roboty. Zaległości generalnego wykonawcy firmy IDS-BUD za... więcej