Wysiadając z gimbusa wpadła pod samochód

Niedziela, 13 stycznia 2013 (11:05)

Parczewscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątek w miejscowości Żminne. 13-latka wysiadając z Gimbusa została potrącona przez audi. Dziewczynka z obrażeniami ciała w stanie ciężkim została przetransportowana ratowniczym śmigłowcem do szpitala w Lublinie. Policjanci apelują o bezpieczne poruszanie się po drogach.

Zdjęcie

Dzięki medycznemu śmigłowcowi dziewczynka szybko trafiła do szpitala /KWP Lublin
Dzięki medycznemu śmigłowcowi dziewczynka szybko trafiła do szpitala
/KWP Lublin

Do zdarzenia doszło około godz. 14.00 w miejscowości Żminne. Jak ustalili policjanci 13 -letnia dziewczynka wysiadła z gimbusa i chciała przejść na drugą stronę jezdni. Nastolatka wychodząc zza autobusu weszła wprost pod koła nadjeżdżającego z prawej strony samochodu. 22 -letnia kierująca audi nie zdążyła zahamować. 13 -latka z obrażeniami głowy w stanie ciężkim śmigłowcem ratowniczym została przetransportowana do szpitala w Lublinie.

Reklama

Kierująca samochodem osobowym audi była trzeźwa. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

Artykuł pochodzi z kategorii: Raport Drogowy

Więcej na temat:wypadek

Zobacz również

  • Małopolskie: Czołowe zderzenie samochodów na krajowej siódemce

    21-letnia kobieta zginęła w nocy z niedzieli na poniedziałek (z 5 na 6 lipca) w wypadku na krajowej siódemce w miejscowości Antolka w powiecie miechowskim, gdzie czołowo zderzyły się dwa samochody.... więcej