Wypadek na DK 8: Pięć osób rannych

Niedziela, 16 czerwca 2019 (14:21)
Aktualizacja: Niedziela, 16 czerwca 2019 (14:38)

Pięć osób zostało rannych w wyniku wypadku trzech aut osobowych i ciężarowego, do którego doszło w niedzielę wczesnym popołudniem w miejscowości Przewalanka (woj. podlaskie) na drodze krajowej nr 8 na trasie Białystok-Augustów. Droga została zablokowana, policja zorganizowała objazdy.

Zdjęcie

Wypadek /INTERIA.PL
Wypadek
/INTERIA.PL

Informację o zderzeniu policja otrzymała przed godz. 13.00. 

Ze wstępnych ustaleń podlaskiej policji wynika, że dwa pojazdy osobowe zatrzymały się na poboczu drogi, na nie najechał tir. W wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów. Jadący z przeciwnego kierunku samochód osobowy - chcąc uniknąć zderzenia - zjechał do przydrożnego rowu. 

Reklama

Jak informuje Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego podlaskiej policji, pięć osób, w tym jedno dziecko, trafiło do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi.

Droga została zablokowana. Objazdy dla samochodów osobowych zorganizowano drogami lokalnymi, a dla aut ciężarowych: z Augustowa na Grajewo, a z Białegostoku na Sokółkę lub na parkingi.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać kilka godzin.

Artykuł pochodzi z kategorii: Raport Drogowy

Zobacz również

  • Małopolskie: Protest na zakopiance. Podwykonawcy nie otrzymują pieniędzy

    Od godz. 11 w Naprawie na zakopiance pikietują podwykonawcy odcinka drogi S7 Lubień-Naprawa, którzy nie otrzymali zapłaty za wykonane roboty. Zaległości generalnego wykonawcy firmy IDS-BUD za... więcej