Uciekał przed policją, "uzbierał" 56 punktów. Nagranie

Czwartek, 5 września 2013 (14:30)

Policjanci z kozienickiej drogówki zatrzymali po pościgu motocyklistę. Trzydziestolatek z Mazowsza ignorował wcześniej znaki dawane przez patrol. Podczas ucieczki nazbierał... 56 punktów karnych i stracił prawo jazdy.

56 punktów karnych dla motocyklisty (YouTube)

Policjanci brawurowego motocyklistę zobaczyli na drodze nr 48 w Głowaczowie. Mężczyzna nie zwracał uwagi na obowiązujące przepisy i jechał bardzo szybko. Policjanci jadący za nim z wideorejestratorem nagrali jego wyczyny.

Kiedy chcieli go zatrzymać, mężczyzna zaczął uciekać. Motocyklista m.in. nie stosował się do znaków i omijał wysepki z lewej strony. Kilka razy o mały włos nie doprowadził do zderzenia z innymi pojazdami.

Reklama

Ucieczka mężczyzny zakończyła się po 20 kilometrach. Policjanci nałożyli na niego 56 punktów karnych i zatrzymali prawo jazdy. Całość zgromadzonych w sprawie materiałów zostanie przekazana do sądu.


Artykuł pochodzi z kategorii: Raport Drogowy

Zobacz również

  • Zeznania kierowcy, który przeleciał nad rondem w Rąbieniu

    Przesłuchano kierowcę, który po rodzinnej sprzeczce w wielkanocną niedzielę z dużą prędkością jechał pijany i dosłownie przeleciał nad rondem w Rąbieniu na przedmieściach Łodzi - poinformował... więcej