Stracił panowanie nad autem i uderzył w zaparkowaną cysternę

Wtorek, 29 stycznia 2013 (15:30)

28 stycznia około godziny 18.15 w Piotrkowie Trybunalskim na ulicy Krakowskie Przedmieście doszło do wypadku drogowego, w którym kierujący hondą accord, na nieoświetlonym odcinku drogi, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w cysternę zaparkowaną na poboczu drogi.

Zdjęcie

Wypadek na ulicy Krakowskie Przedmieście w Piotrkowie Trybunalskim /KWP Łódź
Wypadek na ulicy Krakowskie Przedmieście w Piotrkowie Trybunalskim
/KWP Łódź

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że na nieoświetlonym odcinku drogi krajowej nr 91 kierujący samochodem osobowym honda accord 56-letni mieszkaniec powiatu, poruszający się ulicą Krakowskie Przedmieście w kierunku ulicy Żeromskiego nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych, w wyniku czego, najechał na tył naczepy ciągnika siodłowego iveco stojącego na prawym pasie ruchu.

Reklama

Prawidłowo oświetlone iveco było unieruchomione z powodu awarii. W wyniku zdarzenia ogólnych obrażeń ciała doznał kierujący hondą. Mężczyzna pozostał w piotrkowskim szpitalu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Artykuł pochodzi z kategorii: Raport Drogowy

Więcej na temat:wypadek

Zobacz również

  • Na A4 spłonął samochód. Trasa na Wrocław była zablokowana

    Strażacy ugasili samochód, który zapalił się na opolskim odcinku autostrady A4. Na czas akcji ratowniczej droga w kierunku Wrocławia była zablokowana. więcej