Samochód uderzył w drzewo. Dwie osoby zginęły

Piątek, 22 lutego 2013 (11:49)

Dwie osoby nie żyją, jedna jest ciężko ranna. To skutek wypadku, do jakiego doszło dzisiaj tuż po północy w Łukowie na ul. Piłsudskiego.

Zdjęcie

Tragiczny wypadek w Łukowie /KWP Lublin
Tragiczny wypadek w Łukowie
/KWP Lublin

Do wypadku doszło dzisiaj tuż po północy. Dyżurny komendy został powiadomiony telefonicznie, że na ul. Józefa Piłsudskiego w Łukowie samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejsce zdarzenia skierowano pogotowie ratunkowe, straż pożarną i policjantów.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący samochodem opel tigra 23-letni mieszkaniec Łukowa zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Razem z nim jechało dwie osoby, 17-letnia mieszkanka Łukowa i 22-letni mężczyzna, też mieszkaniec Łukowa.

Reklama

Wszyscy troje zostali przewiezieni do szpitala. Mimo udzielonej im pomocy medycznej obaj mężczyźni zmarli. Kierujący oplem mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do tego wypadku, są wyjaśniane przez funkcjonariuszy z Łukowa w toku śledztwa.

Artykuł pochodzi z kategorii: Raport Drogowy

Więcej na temat:wypadek

Zobacz również

  • Pijany 33-latek wiózł w aucie czworo dzieci. Nie miał prawa jazdy

    Pijany mężczyzna wiózł w samochodzie czworo dzieci. Zatrzymano go w poniedziałek 1 czerwca w okolicy Wejherowa na Pomorzu. 33-latek miał półtora promila alkoholu w organizmie. więcej