Pościg za 18-letnim pijanym kierowcą. Miał 2,7 promila

Piątek, 12 września 2014 (16:48)

Siemiatyccy policjanci po pościgu zatrzymali pijanego kierowcę osobowego opla, który swoją ucieczkę zakończył w przydrożnym rowie. 18-letni mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Miał ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie i nie posiadał prawa jazdy.

Zdjęcie

/www.policja.gov.pl /Policja
/www.policja.gov.pl /Policja

Wczoraj około godz. 22.00 mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach patrolując ulice miejscowości Nurzec-Stacja postanowili zatrzymać do kontroli osobowego opla.

Kierowca nie zatrzymał się na wyraźny sygnał podany przez policjanta. Przyspieszył i zaczął uciekać. Po kilkukilometrowym pościgu uciekający zjechał na drogę polną, gdzie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Następnie pospiesznie wysiadł z samochodu i chciał uciekać pieszo.

Reklama

Badanie trzeźwości wykazało, ze 18-latek ma ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że młody mężczyzna nie ma prawa jazdy. Teraz będzie odpowiadał przed sądem.

Oficer prasowy KPP w Siemiatyczach

Artykuł pochodzi z kategorii: Raport Drogowy

Zobacz również

  • Starachowice: Auto uderzyło w latarnię. Dziewięciolatek w szpitalu

    W środę (20 maja) w Starachowicach doszło do groźnego wypadku. Samochód marki bmw najpierw uderzyło w latarnię, a następnie w bok drugiego pojazdu. Poszkodowany w zdarzeniu został podróżujący bmw... więcej