Policjant na motocyklu zderzył się z rowerzystką

Wtorek, 10 września 2013 (16:13)

Policjant jadący na motocyklu zderzył się z rowerzystką w Kłomnicach pod Częstochową. Oboje odnieśli niegroźne obrażenia. Do wypadku doszło w czasie policyjnego patrolu. Informację o tym zdarzeniu przesłał słuchacz na Gorącą Linię RMF FM.

Zdjęcie

Do wypadku doszło w czasie policyjnego patrolu /Wojciech Pacewicz /PAP
Do wypadku doszło w czasie policyjnego patrolu
/Wojciech Pacewicz /PAP

Dwaj policjanci z częstochowskiej komendy patrolowali na motocyklach okolice Kłomnic. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu w tej miejscowości.

- Nie ma tam oznaczonego przejścia dla pieszych, ale wolno przechodzić przez jezdnię, pod warunkiem, że zachowa się ostrożność - mówi Joanna Lazar z częstochowskiej policji.

Reklama

Rowerzystka próbowała przejść na drugą stronę drogi i wtedy doszło do zderzenia z jednym z policjantów, który przejeżdżał przez to skrzyżowanie. Kobieta ma uraz ręki, a policjant uraz barku.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta przechodząc przez drogę mogła nie zachować ostrożności. Na razie jednak nadal trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku.

Marcin Buczek 

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Artykuł pochodzi z kategorii: Raport Drogowy

Więcej na temat:policja | rowerzystka | wypadek | motocykl

Zobacz również

  • Śląskie: Dachowanie samochodu w Rybniku. Za kierownicą 15-latek

    15-latek siedział za kierownicą samochodu, który w niedzielę wieczorem (24 maja) dachował w Rybniku. Pasażerami auta byli: jego rok starszy kolega i dwaj 13-latkowie. Wszyscy wyszli z wypadku bez... więcej