Policja szuka tego mężczyzny ws. potrącenia 13-latka

Czwartek, 12 grudnia 2013 (18:50)
Aktualizacja: Poniedziałek, 9 czerwca 2014 (14:15)

Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z wczorajszą tragedią w Czarnówce w powiecie otwockim. Poszukiwany to 34-letni Mariusz N. W wypadku na Mazowszu zginął 13-letni chłopiec. Został śmiertelnie potrącony przez kierowcę jadącego srebrnym mercedesem.

Zdjęcie

Na zdjęciu miejsce tragedii dziś rano /TVN/x-news
Na zdjęciu miejsce tragedii dziś rano
/TVN/x-news

Według policji, 34-latek może mieć związek z wypadkiem. To mężczyzna mający 171-175 cm wzrostu, o średniej sylwetce. Ma owalną twarz i krótkie włosy. Jego cechą charakterystyczną są wyraźnie odstające uszy.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego, są proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Otwocku pod numerem telefonu 22 779 40 91 lub najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

Reklama

Zdjęcie

Poszukiwany mężczyzna /kppotwock.policja.waw.pl /
Poszukiwany mężczyzna
/kppotwock.policja.waw.pl /

Właściciel samochodu został zatrzymany

Policja zatrzymała wcześniej właściciela samochodu, którym śmiertelnie potrącono 13-letniego chłopca. Według ustaleń reportera RMF FM, mężczyzna twierdzi, że w chwili wypadku ktoś inny prowadził pojazd.

Wcześniej policja znalazła uszkodzony samochód w lesie na terenie powiatu mińskiego. Markę auta ustalono dzięki kawałkom rozbitego reflektora, które znaleziono na miejscu wypadku. Funkcjonariusze szybko potwierdzili tożsamość właściciela pojazdu.

Starali się natomiast wyjaśnić, czy to on prowadził samochód w chwili wypadku.

Do tragedii doszło wczoraj około godz. 16 w Czarnówce. Kierowca mercedesa śmiertelnie potrącił 13-latka. Nie udzielił mu pomocy i uciekł.

Artykuł pochodzi z kategorii: Raport Drogowy

Więcej na temat:wypadek | poszukiwani | policja

Zobacz również

  • Lubelskie: Samochód dachował. Nie żyje 40-latek

    40-letni kierowca volkswagena golfa zginął w sobotę, gdy jego auto wpadło do rowu i dachowało na lokalnej drodze w pobliżu Radzynia Podlaskiego (Lubelskie). Okoliczności wypadku są wyjaśniane –... więcej