Policja apeluje o większą ostrożność na drogach

Czwartek, 9 maja 2013 (12:24)

Fiat Ducato jadący drogą wojewódzką nr 157 w miejscowości Gościmiec uderzył w rowerzystkę. Kobieta z obrażeniami głowy i potłuczeniami została przewieziona do szpitala. Kilka kilometrów dalej dachowało BMW. Policja bada okoliczności zdarzenia.

Zdjęcie

Fiat Ducato potrącił rowerzystkę /KWP Gorzów Wielkopolski
Fiat Ducato potrącił rowerzystkę
/KWP Gorzów Wielkopolski

Do sytuacji doszło dzisiaj około 8 rano. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich został powiadomiony, że na drodze wojewódzkiej W-157 doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce skierowano natychmiast patrol funkcjonariuszy, który potwierdził zdarzenie.

Okazało się, że kierująca rowerem kobieta wykonywała akurat manewr skrętu w lewo na pobliską posesję. Kierujący fiatem ducato z nieustalonych dotąd przyczyn uderzył w rowerzystkę. W wyniku odniesionych obrażeń głowy i ogólnych potłuczeń kobietę przewieziono do pobliskiego szpitala.

Reklama

Zaledwie godzinę wcześniej na drodze wojewódzkiej W-156 doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Jadąca od strony Zwierzyna w kierunku Strzelec Krajeńskich kobieta kierująca bmw z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, wjechała do pobliskiego rowu, po czym pojazd dachował. Na szczęście kierującej nic poważnego się nie stało.

Obecnie obie drogi są całkowicie przejezdne i ruch na nich odbywa się bez zakłóceń.

Artykuł pochodzi z kategorii: Raport Drogowy

Więcej na temat:wypadek

Zobacz również

  • ​Podhale: 11-latek za kierownicą wiózł ośmioletniego brata

    Zakopiańscy policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę fiata. Okazało się, że jest nim 11-latek, który wiózł w samochodzie swojego ośmioletniego brata. Mama dzieci obserwowała wszystko, idąc... więcej