Karambol na Podlasiu. Zderzyło się 10 pojazdów

Sobota, 24 listopada 2018 (19:15)

10 aut zderzyło się w sobotę w karambolu na moście na rzece Narew w Baciutach na drodze wojewódzkiej z Białegostoku do Wysokiego Mazowieckiego - podała podlaska policja. Są utrudnienia na tej trasie, obowiązują objazdy przez Łapy - podała policja.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Adam Staśkiewicz /East News
Zdj. ilustracyjne
/Adam Staśkiewicz /East News

Autami podróżowało osiemnaście osób. Jedna osoba - kobieta w ciąży - trafiła do szpitala, trzem innym osobom udzielono pomocy na miejscu - poinformował rzecznik prasowy podlaskiej policji Tomasz Krupa. Zdarzenie mogło mieć w ocenie policji charakter kilku kolizji drogowych.

Rzecznik dodał, że most w Baciutach będzie dostępny dopiero wtedy, gdy będą zabrane stamtąd pojazdy, które brały udział w karambolu oraz gdy zakończą pracę piaskarki posypujące śliską drogę.

Reklama

W Podlaskiem meteorolodzy zapowiadali gołoledź, marznące opady mżawki w całym regionie, które mogą występować do przedpołudnia w niedzielę.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drogach.

Artykuł pochodzi z kategorii: Raport Drogowy

Zobacz również

  • Małopolskie: Protest na zakopiance. Podwykonawcy nie otrzymują pieniędzy

    Od godz. 11 w Naprawie na zakopiance pikietują podwykonawcy odcinka drogi S7 Lubień-Naprawa, którzy nie otrzymali zapłaty za wykonane roboty. Zaległości generalnego wykonawcy firmy IDS-BUD za... więcej