Jedna osoba nie żyje a trzy zostały ranne. Tragiczny wypadek w Zambrowie

Wtorek, 28 maja 2013 (14:03)

Jedna osoba nie żyje, a trzy trafiły do szpitala – to bilans tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj na krajowej „ósemce”.

Zdjęcie

Tragiczny wypadek w Zambrowie /KWP Białystok
Tragiczny wypadek w Zambrowie
/KWP Białystok
Podsumowanie pierwszego tygodnia działań "Bezpieczna Ósemka"

Ponad 800 skontrolowanych samochodów i blisko 500 mandatów, to efekt tygodniowych działań podlaskiej drogówki na drodze krajowej nr 8. czytaj więcej

Dzisiaj nad ranem, około godziny 4.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie poinformowany został o tragicznym w skutkach zdarzeniu drogowym.

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 8 w rejonie miejscowości Zambrzyce Kapusty. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 19-latek jadący peugeotem najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności i podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z nadjeżdżającą z przeciwka toyotą.

Reklama

W wyniku wypadku na miejscu zginął 38-letni pasażer podróżujący peugeotem, a obaj kierowcy i pasażerka toyoty trafili do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Teraz dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają zambrowscy policjanci.

Artykuł pochodzi z kategorii: Raport Drogowy

Więcej na temat:wypadek

Zobacz również

  • ​Podhale: 11-latek za kierownicą wiózł ośmioletniego brata

    Zakopiańscy policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę fiata. Okazało się, że jest nim 11-latek, który wiózł w samochodzie swojego ośmioletniego brata. Mama dzieci obserwowała wszystko, idąc... więcej