Dwa tragiczne wypadki z alkoholem w tle

Piątek, 11 stycznia 2013 (12:07)

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków. Do pierwszego doszło wczoraj przed godz. 16 w Katach w powiecie niżańskim. W wyniku uderzenia renault w drzewo, zginął 21-letni mężczyzna. Przed północą w Ostrowie opel omega dachował i uderzył w budynek. Jeden z mężczyzn jadący oplem zginął na miejscu. Drugi był pijany. Pijany był także drugi z mężczyzn jadący renault.

Zdjęcie

Alkohol przyczyna tragicznego wypadku /KWP Rzeszów
Alkohol przyczyna tragicznego wypadku
/KWP Rzeszów

Do pierwszego tragicznego wypadku doszło wczoraj przed godz. 16 w miejscowości Katy w powiecie niżańskim. Samochodem, który uderzył w przydrożne drzewo, jechało dwóch młodych mężczyzn. Jeden z 21-latków zginął na miejscu. Drugi nie zgodził się na udzielenie mu pomocy medycznej. Alkomat wskazał w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. 21-latek został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności wypadku. Policjanci ustalają, który z mężczyzn kierował renault megane.

Przed północą w Ostrowie w powiecie jarosławskim kierujący oplem omegą zjechał z jezdni na pobocze, uderzył w drzewo i dachował. Pojazd zatrzymał się uderzając w ścianę budynku. Na miejscu wypadku zginął 63-letni mężczyzna jadący oplem. Drugi z mężczyzn z urazem głowy trafił do szpitala. Okazało się, że był pijany, miał 2 promile alkoholu w organizmie.

Reklama

W obu przypadkach policjanci ustalają, kto kierował oplem i renault.

Artykuł pochodzi z kategorii: Raport Drogowy

Więcej na temat:alkohol | wypadek

Zobacz również

  • A1 w kierunku Gdańska zablokowana po wypadku

    Po zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym została zablokowana A1 w kierunku Gdańska w miejscowości Bielawki między Pelplinem a Kopytkowem. Cztery osoby zostały ranne. więcej