Dolnośląskie: Wypadki na autostradzie A4

Niedziela, 5 stycznia 2014 (12:50)
Aktualizacja: Niedziela, 5 stycznia 2014 (15:32)

Autostrada A4, która po wypadku była w niedzielę po południu zablokowana pomiędzy węzłem Brzezimierz a węzłem Wrocław Wschód, jest już przejezdna.

Zdjęcie

Doszło do pięciu kolizji /T. Radzik /Agencja SE/East News
Doszło do pięciu kolizji
/T. Radzik /Agencja SE/East News

Jak powiedziała dyżurna z dolnośląskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, powoli rozładowuje się 15-kilometrowy korek, który utworzył się tam po groźnym wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe i jeden ciężarowy. Poszkodowanych zostało pięć osób.

Rozładowany jest już korek spowodowany pięcioma kolizjami, do których doszło na A4 wcześniej pomiędzy węzłem Wrocław-Wschód a węzłem Bielany Wrocławskie w kierunku Wrocławia.

Reklama

Jedna z kolizji, w której uczestniczyły trzy samochody, spowodowała całkowite zablokowanie jezdni w kierunku Wrocławia. Pozostałe zablokowały przynajmniej po jednym pasie jezdni, co prowadziło do dużych problemów z przejazdem.

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Artykuł pochodzi z kategorii: Raport Drogowy

Zobacz również

  • Zachodniopomorskie: Wypadek z udziałem pojazdu amerykańskiej armii

    Amerykańska ciężarówka wojskowa zderzyła się w czwartek (9 lipca) z samochodem ciężarowym na drodze wojewódzkiej nr 175 w okolicach wsi Konotop (woj. zachodniopomorskie). Dwóch żołnierzy zostało... więcej