Akcja "Trzeźwy poranek" w miejscowości Mońki

Środa, 13 lutego 2013 (11:37)

Monieccy policjanci w trakcie działań „Trzeźwy poranek” zatrzymali 2 nietrzeźwych kierowców. Teraz obaj mężczyźni za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Zdjęcie

Akcja "Trzeźwy poranek" /KWP Białystok
Akcja "Trzeźwy poranek"
/KWP Białystok

Dzisiaj o świcie policjanci z Moniek (woj. podlaskie) przeprowadzili działania "Trzeźwy poranek". Od godziny 5.00 do 8.00 w wybranych punktach na terenie powiatu funkcjonariusze skontrolowali trzeźwość 330 kierowców.

W czasie akcji mundurowi zatrzymali dwie osoby, które zdecydowały się na jazdę po spożyciu alkoholu. Pierwsza z nich została zatrzymana w Goniądzu na ulicy Wojska Polskiego. Był to 43-latek kierujący ciągnikiem rolniczym. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Reklama

Natomiast drugi nietrzeźwy, 49-letni kierowca land rovera, skontrolowany został w Mońkach na ulicy Szkolnej. W jego przypadku urządzenie pokazało blisko 1,7 promila.

Teraz obaj mężczyźni za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Artykuł pochodzi z kategorii: Raport Drogowy

Więcej na temat:akcja | policja

Zobacz również

  • Małopolskie: Protest na zakopiance. Podwykonawcy nie otrzymują pieniędzy

    Od godz. 11 w Naprawie na zakopiance pikietują podwykonawcy odcinka drogi S7 Lubień-Naprawa, którzy nie otrzymali zapłaty za wykonane roboty. Zaległości generalnego wykonawcy firmy IDS-BUD za... więcej