Zderzenie trzech samochodów. A4 w kierunku Zgorzelca zablokowana

Niedziela, 17 września 2017 (21:43)

Po wypadku z udziałem ciężarówki, auta osobowego i dostawczego busa zablokowana jest w niedzielę wieczorem autostrada A4 między węzłami Wrocław Wschód i Brzezimierz. Zator wynosi ponad 8 kilometrów.

Zdjęcie

Zdjęcie ilustracyjne /Piotr Jędzura /East News
Zdjęcie ilustracyjne
/Piotr Jędzura /East News

Jak poinformowały służby wrocławskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zderzeniu nikt nie ucierpiał, ale trasa w kierunku Zgorzelca jest całkowicie zablokowana.  

"Pojazdy zderzyły się czekając w kilkukilometrowym korku przed punktem opłat. Teraz korek rośnie i jeszcze będzie się powiększał" - podała GDDKiA.  

Reklama

Jak poinformowano, najlepiej zjeżdżać z autostrady już na węźle Krajków, a najpóźniej na Wrocław-Wschód. Jadący w kierunku Wrocławia od Opola mogą też wcześniej zjechać z autostrady na DK 94 - najlepiej w Brzegu. Utrudnienia potrwają ponad dwie godziny, a rozładowanie korka nastąpi do północy.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Kujawsko-pomorskie: Ojciec z córką zginęli w wypadku

    Ojciec z 14-letnią córką zginęli w wypadku na drodze powiatowej nr 2321 w Tonowie koło Janowca Wielkopolskiego (woj. kujawsko-pomorskie) - poinformował w niedzielę, 24 maja, rzecznik prasowy... więcej