Zderzenie trzech pojazdów pod Warszawą

Poniedziałek, 10 lutego (10:57)

Na drodze krajowej nr 7 w Woli Mrokowskiej w kierunku Warszawy doszło do zderzenia trzech samochodów. Jedna osoba została ranna - poinformował w poniedziałek rzecznik piaseczyńskiej policji nadkom. Jarosław Sawicki. Dodał, że ruch w kierunku Warszawy odbywa się tylko jednym pasem.

Zdjęcie

Zdjęcie ilustracyjne /Interia.pl /INTERIA.PL
Zdjęcie ilustracyjne
/Interia.pl /INTERIA.PL

Jak przekazał policjant, do zdarzenia doszło w poniedziałek o godzinie 8.44. "Na jezdni w kierunku Warszawy zderzyły się trzy samochody - mercedes, ford transit i ciężarowy man" - podał nadkomisarz.

Wskazał, że początkowo mówiło się o trzech osobach poszkodowanych, jednak z najnowszych informacji wynika, że jedna osoba została zabrana do szpitala.

Reklama

Rzecznik piaseczyńskiej policji poinformował również o dużych utrudnieniach dla kierowców. "Ruch w kierunku Warszawy odbywa się tylko jednym pasem" - dodał.

Zaapelował również do kierowców o ostrożność oraz o to, aby nie utrudniali przejazdu innym oraz nie tamowali ruchu robiąc na przykład zdjęcia. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Małopolskie: Protest na zakopiance. Podwykonawcy nie otrzymują pieniędzy

    Od godz. 11 w Naprawie na zakopiance pikietują podwykonawcy odcinka drogi S7 Lubień-Naprawa, którzy nie otrzymali zapłaty za wykonane roboty. Zaległości generalnego wykonawcy firmy IDS-BUD za... więcej