Zderzenie trzech aut w okolicach Bielska pod Płockiem

Sobota, 24 listopada 2012 (10:45)

Po wypadku samochodowym, do którego doszło w sobotę w okolicach Bielska pod Płockiem (woj. mazowieckie) zablokowana jest droga krajowa nr 60 Kutno-Ciechanów. W wyniku zderzenia trzech samochodów ranne zostały dwie osoby, które trafiły do szpitala.

Jak poinformował rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek, droga krajowa nr 60 w miejscu, gdzie doszło do wypadku będzie nieprzejezdna co najmniej do godz. 15.30.

Do chwili odblokowania drogi dla podróżujących wprowadzono objazdy: dla jadących w kierunku Bielska przez miejscowości Goślice i Ciółkowo, natomiast dla wyjeżdżających z Bielska - przez drogę wojewódzką nr 540.

Reklama

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do wypadku doszło, gdy kierowca audi stracił panowanie nad autem, zjechał na lewy pas ruchu, a następnie zderzył się kolejno z jadącymi z przeciwka samochodami toyota i rover. - Kierowca audi najprawdopodobniej nie dostosował prędkości samochodu do panujących na drodze warunków - powiedział Piasek.

Trzema samochodami, które uczestniczyły w wypadku, podróżowały w sumie cztery osoby. Dwie z nich opuściły rozbite auta o własnych siłach. Dwie pozostałe osoby zostały przewiezione do szpitala po tym, jak strażacy wydobyli je rozcinając karoserie samochodów.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Pijany 33-latek wiózł w aucie czworo dzieci. Nie miał prawa jazdy

    Pijany mężczyzna wiózł w samochodzie czworo dzieci. Zatrzymano go w poniedziałek 1 czerwca w okolicy Wejherowa na Pomorzu. 33-latek miał półtora promila alkoholu w organizmie. więcej