Zderzenie trzech aut na drodze Białystok-Augustów. Obowiązują objazdy

Wtorek, 23 kwietnia 2019 (11:52)

Sześć osób - w tym dwoje dzieci - zostało rannych po zderzeniu trzech aut na drodze krajowej nr 8 w Rybnikach na trasie Białystok-Augustów. Droga jest zablokowana, obowiązują objazdy.

Zdjęcie

Policja; Zdj. ilustracyjne /Damian Klamka /East News
Policja; Zdj. ilustracyjne
/Damian Klamka /East News

Ze wstępnych informacji policji wynika, że w zderzeniu brał udział bus, policja nie podaje na razie innych szczegółów dotyczących poszkodowanych, ani pozostałych pojazdów. Na zdjęciach z wypadku udostępnionych mediom widać busa i dwa auta osobowe.

W związku z zablokowaniem drogi w miejscu zdarzenia wprowadzono objazdy. Samochody osobowe mogą korzystać z dróg lokalnych, ciężarówki powinny z Białegostoku jechać przez Sokółkę, natomiast jadące od strony Augustowa przez Grajewo - poinformowała policja.

Reklama

Utrudnienia - jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w komunikacie drogowym - mogą potrwać około trzech godzin.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Kujawsko-pomorskie: Ojciec z córką zginęli w wypadku

    Ojciec z 14-letnią córką zginęli w wypadku na drodze powiatowej nr 2321 w Tonowie koło Janowca Wielkopolskiego (woj. kujawsko-pomorskie) - poinformował w niedzielę, 24 maja, rzecznik prasowy... więcej