Zderzenie tramwajów w Warszawie

Środa, 28 października 2015 (09:31)
Aktualizacja: Środa, 28 października 2015 (12:24)

Czternaście osób zostało poszkodowanych w zderzeniu dwóch tramwajów w Alejach Jerozolimskich. W stanie ciężkim jest motorniczy jednego ze składów. Są utrudnienia w ruchu; tramwaje i autobusy skierowano na objazdy.

Zdjęcie

Zderzenie tramwajów w Warszawie /Radek Pietruszka /PAP
Zderzenie tramwajów w Warszawie
/Radek Pietruszka /PAP

Motorniczy został zakleszczony w kabinie, strażacy uwalniali go przy pomocy specjalistycznego sprzętu; pozostałe osoby nie doznały poważnych urazów, mają obtarcia, stłuczenia, wymagały obserwacji, zostały zabrane m.in. do szpitali - poinformował mł. kpt. Nikodem Kiełbowicz z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Reklama

Wyjaśnił, że w Al. Jerozolimskich, na wysokości dawnego domu SMYK, tramwaj jadący w kierunku Pragi uderzył w tramwaj przed nim.

- Sytuacja jest opanowana, działania strażaków powoli się kończą, na miejscu jest policja, przedstawiciele ZTM; będzie ustalona przyczyna zdarzenia - dodał Kiełbowicz.

Tramwaje i autobusy zostały skierowane na trasy objazdowe - podał ZTM. Informacje o objazdach są dostępne na stronie www.ztm.waw.pl

Zderzenie tramwajów w Warszawie

liczba zdjęć: 9

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Groźny wypadek na "zakręcie mistrzów" w Rudzie Śląskiej. Jest nagranie

    Kierowca wpadł w poślizg, a samochód z dużą siłą uderzył w pobocze i wyskoczył w powietrze. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na DTŚ w Rudzie Śląskiej. Zarejestrowała je kamera monitoringu. więcej