Zderzenie karetki z ciężarówką na Mazowszu

Piątek, 15 marca 2019 (21:42)

​Do zderzenia karetki z samochodem ciężarowym na drodze krajowej nr 79 doszło w piątek wieczorem Górze Kalwarii (Mazowieckie). Dwie osoby z karetki, prawdopodobnie ratownicy, trafiły do szpitala - poinformowała PAP asp. sztab. Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Zdjęcie

/INTERIA.PL
/INTERIA.PL

"Doszło do zderzenia karetki z samochodem ciężarowym. Dwie osoby z karetki, prawdopodobnie dwóch ratowników, zostały zabrane do szpitala" - poinformowała w piątek PAP asp. sztab. Małgorzata Wersocka. Dodała, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Według informacji podawanych przez lokalne media karetka jechała na sygnale.

Reklama

Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w przesłanym PAP komunikacie, po wypadku droga krajowa nr 79 w Górze Kalwarii (na odcinku Piaseczno-Kozienice) była częściowo zablokowana. Do zakończenia czynności policyjnych wprowadzono w tym miejscu ruch wahadłowy.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Śląskie: Zderzenie samochodu z pociągiem. Jedna osoba ranna

    W Mikołowie w woj. śląskim doszło w środę 3 czerwca do wypadku na przejeździe kolejowym. Pociąg Kolei Śląskich zderzył się tam z samochodem osobowym. Wskutek zdarzenia ranna została osoba kierująca... więcej