Zderzenie ciężarówki i autobusu w Warszawie

Piątek, 2 listopada 2012 (08:39)

Cztery osoby trafiły do szpitala po zderzeniu autobusu komunikacji miejskiej z ciężarówką. Do wypadku doszło w piątek rano na warszawskim Ursynowie - poinformowała Komenda Stołeczna Policji.

Jak powiedziała asp. Iwona Jurkiewicz z zespołu prasowego KSP, policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku tuż przed godz. 7 rano.

- Na skrzyżowaniu ulic Herbsta i Romera autobus komunikacji miejskiej zderzył się z samochodem ciężarowym, chłodnią - powiedziała Jurkiewicz. - Cztery osoby zostały ranne i przewiezione do szpitala - troje pasażerów i kierowca autobusu - dodała. Wiadomo, że jeden z pasażerów wypadł przez okno.

Reklama

Policja nie informuje, co było przyczyną wypadku. Przed południem na miejscu trwały policyjne ustalenia.

Według policji, kierowcy nie powinni się spodziewać specjalnych utrudnień w miejscu wypadku, przede wszystkim dlatego, że w długi świąteczny weekend natężenie ruchu w Warszawie bardzo spadło.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Mazowieckie: Zderzenie auta osobowego z ciężarówką. Są ranni

    Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym w miejscowości Dalnia (pow. mławski) na drodze krajowej nr 7 - poinformował w niedzielę 24 maja dyżurny Punktu Informacji... więcej