Zderzenie busa z karetką

Środa, 21 sierpnia 2013 (17:30)
Aktualizacja: Środa, 21 sierpnia 2013 (18:40)

Do czołowego zderzenia busa i karetki pogotowia doszło w środę późnym popołudniem na drodze krajowej nr 75 w Tęgoborzy (powiat nowosądecki). Droga została już odblokowana - poinformował oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Sączu.

Zdjęcie

Miejsce wypadku /Map24.interia.pl
Miejsce wypadku
/Map24.interia.pl


Późnym popołudniem w Tęgoborzy bus zderzył się z karetką pogotowia ratunkowego. W sumie rannych zostało dziewięć osób, w tym kierowca ambulansu.

Zakleszczonego kierowcę strażacy musieli uwalniać za pomocą specjalistycznego sprzętu. Wszyscy poszkodowani zostali już przewiezieni do szpitala. Jedną z nich - ciężarną kobietę przetransportował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na miejscu trwa cały czas ustalanie przyczyn zderzenia. Po wypadku droga była zablokowana. Z Krakowa do Nowego Sącza zorganizowano objazd w kierunku Chomranic. Z Nowego Sącza do Krakowa można było przejechać objazdem przez Białą Wodę.

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Reklama

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

PAP/IAR
Więcej na temat:wypadek | karetka | bus

Zobacz również

  • Warszawa: Przejechał policjantce po nodze. Miał trzy promile we krwi

    We wtorek wieczorem (26 maja) policjanci zatrzymali w Warszawie mężczyznę, który próbował uniknąć kontroli drogowej i przejechał policjantce po nodze. Uszkodził też radiowóz. mężczyzna miał w... więcej