​Zachodniopomorskie: Pociąg zderzył się z autem. Nie żyje jedna osoba

Sobota, 3 sierpnia 2019 (13:58)

Jedna osoba zginęła w zderzeniu pociągu z samochodem osobowym w miejscowości Nawino (zachodniopomorskie) - poinformowała w sobotę straż pożarna. Pasażerowie pociągu nie odnieśli obrażeń.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Interia.pl /INTERIA.PL
Zdj. ilustracyjne
/Interia.pl /INTERIA.PL

Pociąg pospieszny relacji Szczecin-Białystok zderzył się z samochodem na przejeździe kolejowym w miejscowości Nawino w powiecie białogardzkim - poinformował w sobotę rzecznik komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie mł. kpt. Tomasz Kubiak. Na miejscu zmarła jedna osoba z samochodu.

Jak poinformował Karol Jakubowski z zespołu prasowego PKP PLK, autem podróżowały dwie osoby. Kierowca wjechał pod nadjeżdżający pociąg na przejeździe kolejowym między stacjami Rąbino i Czarnowęsy Pomorskie. Nikomu z obsługi pociągu ani z pasażerów nic się nie stało.

Reklama

Na miejscu pracują służby, wprowadzona została zastępcza komunikacja autobusowa. Informacje o opóźnieniach podawane są na bieżąco na stacjach kolejowych.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Śmiertelny wypadek na A1. Sprawcy zbiegli, szuka ich policja

    Policja poszukuje dwóch mężczyzn podróżujących audi, które w czwartek rano (2 lipca) spowodowali wypadek na autostradzie A1 w okolicach Łodzi. Śmierć na miejscu poniósł 50-letni mieszkaniec Łodzi.... więcej