Zachodniopomorskie: Dwie ofiary śmiertelne wypadku

Sobota, 25 maja 2013 (09:43)
Aktualizacja: Sobota, 25 maja 2013 (14:30)

W sobotę po południu przywrócono ruch na drodze krajowej nr 10 między miejscowościami Recz i Kalisz Pomorski (Zachodniopomorskie) - poinformował dyżurny szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Rano doszło tam do wypadu, w którym zginęły dwie osoby.

Zdjęcie

Okoliczności wypadku bada policja /Stanisław Kawalczuk /East News
Okoliczności wypadku bada policja
/Stanisław Kawalczuk /East News

Do czołowego zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym doszło rano na drodze krajowej nr 10 w okolicach miejscowości Słutowo. Przez kilka godzin droga była zamknięta.

Starszy aspirant Anna Gembala z zachodniopomorskiej policji informowała PAP, że w wypadku zginęły dwie młode kobiety, pasażerki samochodu osobowego. Renault Laguna, którymi jechały, wyprzedzał inny samochód na przejeździe kolejowym i uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy.

Reklama

Policja wyznaczyła objazdy. Jadący z Kalisza Pomorskiego kierowani byli drogą wojewódzką nr 175 przez Drawno do Choszczna, stamtąd drogą wojewódzką nr 151 do Recza.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Więcej na temat:policja

Zobacz również

  • Podlaskie: Czołowe zderzenie z ciężarówką. Jedna ofiara

    Jedna osoba zginęła w wypadku auta osobowego z ciężarowym w sobotę po południu na drodze krajowej nr 61, na odcinku Łomża-Stawiski – podała podlaska policja. Droga jest zablokowana. Zorganizowano... więcej