Zablokowana A4 pod Wrocławiem. Karambol na trasie

Niedziela, 17 marca 2019 (19:51)

Po karambolu trzech aut osobowych i jednej ciężarówki zablokowana jest autostrada A4 pomiędzy węzłami Wrocław Wschód a Bielany Wrocławskie. Dwie ranne osoby odwieziono do szpitala.

Zdjęcie

Ilustracja /INTERIA.PL
Ilustracja
/INTERIA.PL

Jak poinformowała dyżurna wrocławskiego oddziału GDDKiA Dagmara Wąsiewska do wypadku doszło przed godz. 19 na jezdni autostrady A4 w kierunku Wrocławia w pobliżu miejsca poboru opłat w Karwianach między węzłami Wrocław Wschód a Bielany Wrocławskie.

"Zderzyły się trzy auta osobowe i jedno ciężarowe. Doszło do najechania i do uderzenia w bok pojazdów. Dwie ranny osoby przewiezione zostały do szpitali" - dodała dyżurna.

Jezdnia jest zablokowana.

Reklama

Kwadrans wcześniej do karambolu pięciu aut osobowych doszło na tej samej jezdni A4 22 kilometry wcześniej pomiędzy węzłami Brzeg i Brzezimierz. W tym wypadku nikt nie ucierpiał. Zablokowany jest tylko lewy pas drogi, a ruch odbywa się prawym pasem.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Góra Kalwaria: Autobus wjechał w drzewo. Kilka osób rannych

    Co najmniej trzy osoby zostały ranne po wypadu autobusu rejsowego w Górze Kalwarii na Mazowszu - informuje RMF FM. Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 79. więcej