Wyszków: W czołowym zderzeniu zginął kierowca

Środa, 7 lutego (15:32)

W czołowym zderzeniu ciężarówki z samochodem osobowym zginęła jedna osoba - poinformowała w środę w rozmowie z PAP rzeczniczka wyszkowskiej policji. Wypadek miał miejsce na DK8 w Trzciance k. Wyszkowa. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Piotr Jędzura /East News
zdj. ilustracyjne
/Piotr Jędzura /East News

Jak poinformowała rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie st. sierż. Marta Gierlicka, około godziny 13.30 na przebudowywanym odcinku drogi krajowej nr 8 czołowo zderzyły się opel astra i samochód ciężarowy. Droga zablokowana jest w obu kierunkach. Służby podają, że utrudnienia mogą potrwać do godziny 17.

"Niestety kierowca samochodu osobowego nie żyje. Na miejscu tworzy się korek, ale policjanci są już we wszystkich tych miejscach, gdzie mogą kierować objazdami" - powiedziała Gierlicka.

Reklama

Samochody osobowe policjanci kierują na objazdy przez miejscowość Brańszczyk. Natomiast dla kierowców ciężarówek jadących w kierunku Wyszkowa objazdy poprowadzono przez miejscowość Brok. Kierowcy ciężarówek jadący w kierunku Ostrowi Mazowieckiej w miejscowości Skuszew są kierowani przez policję na Łochów.

Policja podaje wstępnie, że utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 17. Na miejscu pracuje policyjny technik, ekipa dochodzeniowa oraz policjanci ruchu drogowego. Obecny jest także prokurator.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Mazowieckie: Zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym na DK50

    W środę rano w miejscowości Człekówka (woj. mazowieckie), w kierunku Góry Kalwarii na drodze krajowej nr 50, doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym - informuje tvnwarszawa.pl. Trasa... więcej