Wypadki na A1. Jezdnia zablokowana w dwóch miejscach

Poniedziałek, 10 sierpnia (09:30)

Jezdnia autostrady A1, między Łowiczem a Skierniewicami, w kierunku Warszawy jest zablokowana po zderzeniu auta osobowego z ciężarówką - poinformowali drogowcy z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA). Dodatkowo po zderzeniu trzech samochodów osobowych zablokowana została jezdnia autostrady A1 w kierunku Gliwic - za węzłem Knurów. Przed węzłem utworzył się kilkukilometrowy korek.

Zdjęcie

Łódzkie: Zablokowana A1 między Łowiczem a Skierniewicami w kierunku Warszawy /INTERIA.PL
Łódzkie: Zablokowana A1 między Łowiczem a Skierniewicami w kierunku Warszawy
/INTERIA.PL

Zablokowana jest jedna z jezdni autostrady A1, gdzie między Łowiczem a Skierniewicami (woj. łódzkie) nie można przejechać w kierunku Warszawy. Utrudnienia są skutkiem wypadku, w wyniku którego zderzyły się ze sobą ciężarówka i auto osobowe - podał dyżurny łódzkiego oddziału GDDKiA Karol Barcicki.

Nie ma informacji o poszkodowanych - przekazali drogowcy. Utrudnienia na A1 mogą potrwać jeszcze 1,5 godziny.

Reklama

Korek na Śląsku

Jak poinformował dyżurny stanowiska kierowania ruchem śląskiej drogówki, do zderzenia i blokady trzypasowej jezdni doszło za węzłem autostradowym w Knurowie, co oznacza, że cały ruch został z tej jezdni A1 przeniesiony na węzeł i przecinającą Knurów drogę wojewódzką nr 921.

Wskutek zderzenia trzech samochodów osobowych dolegliwości zgłosiły trzy osoby.

Dyżurny drogówki przekazał również, że w poniedziałek rano doszło ponadto do kolizji na pobliskim odcinku autostrady A4 w Zabrzu; to zdarzenie nie spowodowało jednak większych utrudnień.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Warszawa: Pociąg potrącił dwóch mężczyzn

    Pomiędzy Warszawą Wschodnią a Warszawą Rembertów pociąg Kolei Mazowieckich potrącił dwóch mężczyzn - poinformował w czwartek 17 września nadkom. Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji.... więcej