Wypadek w Skwierzynie, są ranni

Piątek, 2 listopada 2012 (14:35)

W Skwierzynie (woj. lubuskie) zablokowana jest droga krajowa nr 3 w rejonie przejazdu kolejowego. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów. Jedna osoba została zabrana przez pogotowie do szpitala - poinformował Marcin Maludy z lubuskiej policji.

- Samochody zderzyły się po godzinie 13. W tym miejscu nie możliwości zorganizowania objazdu. Utworzyły się korki. Kierowcy muszą czekać na przywrócenie ruchu. Na razie nie wiadomo, jak długo - powiedział Maludy.

Policja ustaliła, że kobieta jadąca citroenem berlingo zwolniła, aby skręcić w lewo. Jadący za nią kierowca renaulta masters prawdopodobnie nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na citroena. Do szpitala trafiła na obserwację kierująca berlingo.

Reklama

Kierowcy podróżujący w kierunku Gorzowa od strony Poznania lub Zielonej Góry mogą ominąć miejsce wypadku drogami wojewódzkimi nr 159 i 158.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Kujawsko-pomorskie: Ojciec z córką zginęli w wypadku

    Ojciec z 14-letnią córką zginęli w wypadku na drodze powiatowej nr 2321 w Tonowie koło Janowca Wielkopolskiego (woj. kujawsko-pomorskie) - poinformował w niedzielę, 24 maja, rzecznik prasowy... więcej