Wypadek w Rybniku. Policja apeluje o pomoc w ustaleniu tożsamości

Piątek, 10 stycznia 2014 (11:47)

Rybniccy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości kierowcy, który spowodował dzisiejszy wypadek drogowy na ul.Górnośląskiej. Mężczyzna został zatrzymany na terenie pobliskiej szkoły, gdzie uciekł tuż po wypadku. Zatrzymany nie miał dokumentów, nie chciał też powiedzieć, jak się nazywa.

Zdjęcie

W identyfikacji mężczyzny mogą pomóc zdjęcia charakterystycznych tatuaży /Policja
W identyfikacji mężczyzny mogą pomóc zdjęcia charakterystycznych tatuaży
/Policja

Dzisiaj ok. 7.00 doszło do wypadku na ul.Górnośląskiej w Rybniku. Kierowca samochodu toyota celica uderzył w ogrodzenie posesji. Po wypadku kierujący uciekł z miejsca zdarzenia, zostawiając w samochodzie ranną pasażerkę. Kobieta została uwolniona z pojazdu dopiero przez policjantów, którzy musieli wyłamać drzwi łomem. Ranna jest już w szpitalu pod opieką lekarzy. 24-latka z Niedobczyc ma liczne złamania i inne obrażenia ciała.

Kierujący został zatrzymany przez policję na terenie pobliskiej szkoły, gdzie ukrył się po wypadku. W tej chwili przebywa w szpitalu w Rydułtowach, jego obrażenia m.in. złamanie szczęki nie pozwalają na przeprowadzenie rozmowy i ustalenie tożsamości. W samochodzie policjanci znaleźli butelki po alkoholu oraz woreczki z narkotykami. Właściciel samochodu twierdzi, że samochód został skradziony.

Reklama

Policjanci proszą o kontakt osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości kierującego. W identyfikacji mogą pomóc zdjęcia charakterystycznych tatuaży, które mężczyzna ma na swoim ciele.

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Zdjęcie

W identyfikacji mężczyzny mogą pomóc zdjęcia charakterystycznych tatuaży /Policja
W identyfikacji mężczyzny mogą pomóc zdjęcia charakterystycznych tatuaży
/Policja

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Więcej na temat:Rybnik | sprawca wypadku | tatuaże

Zobacz również

  • ​Lubelskie: 10-latek wjechał hulajnogą pod auto

    10-letni chłopiec, jadąc na hulajnodze elektrycznej, zderzył się w piątek (10 lipca) z samochodem osobowym na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Wola Osowińska (woj. lubelskie). Po przewiezieniu do... więcej