Wypadek na Podkarpaciu. Zginęły dwie osoby

Sobota, 25 lipca 2020 (08:36)

Dwie osoby zginęły w wypadku samochodowym, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę (z 24 na 25 lipca) w Jabłonicy Polskiej na Podkarpaciu. Kolejne dwie osoby, które podróżowały tym samochodem, trafiły do szpitala.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Damian Klamka /East News
Zdj. ilustracyjne
/Damian Klamka /East News

Jak poinformowała w sobotę podkarpacka policja, do wypadku doszło w piątek ok. godz. 23 w Jabłonicy Polskiej w powiecie brzozowskim.

"Ze wstępnych ustaleń wynika, że na prostym odcinku jezdni 22-latek kierujący bmw, jadąc od strony Krosna w kierunku Domaradza, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Samochód wjechał do przydrożnego rowu, a następnie z dużą siłą uderzył dachem w drzewo" - podała policja.

Reklama

Samochodem podróżowały cztery osoby - dwóch mężczyzn i dwie kobiety w wieku od 20 do 22 lat. Wszyscy to mieszkańcy powiatu brzozowskiego. 

Na miejscu zginął 22-letni kierujący i jego 20-letni pasażer. Do szpitala zostały przetransportowane dwie 20-letnie pasażerki.

Policjanci pracujący na miejscu wypadku wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady, które pozwolą ustalić dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Świętokrzyskie: Kierowca zjechał do rowu. Miał blisko cztery promile alkoholu

    3,9 promila alkoholu w organizmie miał 40-letni kierowca volkswagena, który wjechał do rowu w miejscowości Św. Katarzyna w województwie świętokrzyskim. Mężczyźnie nic się nie stało, ale grozi mu... więcej