Wypadek na odcinku Lublin-Kraśnik

Piątek, 14 września 2012 (13:46)

W miejscowości Niedrzwica Duża na Lubelszczyźnie, na drodze krajowej nr 19 na odcinku Lublin - Kraśnik, gdzie doszło w piątek do wypadku na przejściu dla pieszych, przywrócono już normalny ruch - poinformowała policja. W wypadku ranne zostały dwie osoby.lskie) na drodze krajowej nr 19 na odcinku Lublin - Kraśnik doszło w piątek do wypadku na przejściu dla

Według ustaleń policji do wypadku doszło, kiedy kierowca samochodu osobowego zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, na które weszły dwie kobiety. Za nim ustawiło się inne auto, ale jadący za nimi kierowca tira nie zdołał wyhamować i uderzył w stojące samochody.

- Następnie ciężarówka zjechała na przeciwległy pas ruchu i potrąciła jedną z przechodzących przez przejście kobiet - powiedział Andrzej Fijołek z zespołu prasowego komendy wojewódzkiej policji w Lublinie.

Reklama

Druga kobieta próbowała uciec z przejścia, ale wtedy wpadła pod koła jadącego z drugiej strony samochodu osobowego. - Obie kobiety zostały odwiezione do szpitali, jedna z nich jest w ciężkim stanie - powiedział Fijołek.

Droga była przez kilka godzin zablokowana. Policjanci kierowali samochody objazdami przez miejscowości Bełżyce i Niedrzwica Kościelna.

.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Pijany 33-latek wiózł w aucie czworo dzieci. Nie miał prawa jazdy

    Pijany mężczyzna wiózł w samochodzie czworo dzieci. Zatrzymano go w poniedziałek 1 czerwca w okolicy Wejherowa na Pomorzu. 33-latek miał półtora promila alkoholu w organizmie. więcej