Wypadek na DK46. Motocyklista zginął na miejscu

Niedziela, 17 kwietnia 2016 (16:29)
Aktualizacja: Niedziela, 17 kwietnia 2016 (17:50)

W Olsztynie koło Częstochowy (woj. śląskie) doszło do tragicznego wypadku z udziałem motocyklistów i samochodu osobowego. O sprawie informuje TVN24.

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Policja
zdj. ilustracyjne
/Policja

Do tragicznego wypadku doszło po godzinie 14. Dwóch motocyklistów zderzyło się z samochodem osobowym. Jeden z nich zginął na miejscu, drugi został przewieziony do szpitala. 

Po wypadku na odcinku drogi Częstochowa - Szczekociny wyznaczono objazd w kierunku Szczekocin przez miejscowość Kusięta, a w kierunku Częstochowy przez Stację Paliw w m. Odrzykoń. Służby uporały się już ze wszystkimi utrudnieniami i ruch w tym miejscu powinien przebiegać prawidłowo. 

Reklama

Grupa motocyklistów najprawdopodobniej jechała lub wracała z XIII Motocyklowego Zlotu Gwiaździstego im. Księdza Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego, który odbywa się dzisiaj na Jasnej Górze. Podczas spotkania tysiące motocyklistów z całego kraju rozpoczynają sezon motocyklowy na polskich drogach i modlą się o bezpieczną jazdę. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Małopolskie: Pijany 40-latek bez uprawnień za kierownicą. Pędził 113 km/h

    Policyjna grupa SPEED zatrzymała 40-latka z Warszawy, który, mając w organizmie 1,5 promila, jechał przez Kęty z prędkością 113 km na godzinę. Okazało się też, że w ogóle nie powinien siadać za... więcej