Wypadek na autostradzie A2 w kierunku Warszawy

Poniedziałek, 20 maja 2013 (16:08)

Kierowcy mogą napotkać utrudnienia na 373 km (woj. łódzkie) autostrady A2 w kierunku Warszawy. W gminie Dmosin doszło w poniedziałek do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych i ciężarówki; ruch odbywa się jednym pasem.

Jak poinformował Adam Kolasa z łódzkiej policji do wypadku doszło po południu na 373 kilometrze autostrady A2 w kierunku Warszawy, na odcinku w gminie Dmosin.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe i ciężarówka. Prawdopodobnie podczas wykonywania manewru zmiany pasa ruchu kierujący vw caddy uderzył w audi, a ten z kolei w jadącą w tym samym kierunku ciężarówkę.

Reklama

- Kierowca auta ciężarowego chcąc uniknąć eskalacji zdarzenia, wjechał w bariery ochronne, przebił je i stoczył się z nasypu. Kierowcy udzielana jest pomoc medyczna - relacjonował Kolasa.

Droga w tym miejscu przez kilkadziesiąt minut była całkowicie zablokowana. Jak zaznaczył Kolasa, obecnie ruch odbywa się jednym pasem. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • ​Wielkopolskie: Kierowca tira prowadził, mając w organizmie cztery promile alkoholu

    Cztery promile alkoholu w organizmie miał kierowca tira zatrzymany na obwodnicy Piły (woj. wielkopolskie). Prowadzona przez niego ciężarówka jechała całą szerokością drogi krajowej nr 11. 61-letni... więcej