Wypadek na A1. Utrudnienia i duże korki

Wtorek, 28 listopada 2017 (10:57)
Aktualizacja: Wtorek, 28 listopada 2017 (12:11)

Częściowo przejezdna jest już autostrada A1 w kierunku Katowic między węzłami Łódź-Północ i Brzeziny (Łódzkie). W tym miejscu we wtorek nad ranem doszło do zderzenia busa z samochodem osobowym. Nadal zablokowane są zjazdy z A1 i A2 na węźle Łódź-Północ.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Jakub Porzycki /Agencja FORUM
Zdj. ilustracyjne
/Jakub Porzycki /Agencja FORUM

Trasa w kierunku Katowic była całkowicie zablokowana przez blisko trzy godziny. Jak poinformował PAP dyżurny ruchu z łódzkiego oddziału Punktu Informacji Drogowej (PID) GDDKiA, przed godz. 12 drogowcy udrożnili pas prawy i awaryjny, którymi odbywa się obecnie ruch. Nieprzejezdny jest jeszcze pas lewy.

Nadal zablokowane są zjazdy na węźle Łódź-Północ z autostrady A2 z kierunków Warszawa - Katowice i Poznań - Katowice oraz A1 kierunek Gdańsk - Katowice. Przez jego zamknięcie utrudniony jest dojazd do Łodzi i tworzą się duże korki.

Reklama

Do zderzenia busa z samochodem osobowym doszło we wtorek rano na 304. km autostrady A1 w stronę Katowic. W wyniku wypadku ranne zostały dwie osoby.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Śląskie: Samochód wypadł z drogi. 25-latek nie żyje, pasażerka w ciężkim stanie

    25-letni kierowca zginął w wypadku, do którego doszło minionej nocy Sosnowcu. Pasażerka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Prowadzony przez 25-latka land rover wypadł z drogi i uderzył w drzewo. więcej