Wypadek na A1. Tworzą się duże korki

Czwartek, 5 stycznia 2017 (10:09)

Poważne utrudnienia na A1 pomiędzy węzłami: Brzeziny-Łódź Północ - informuje GDDKiA. Doszło tam do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego, który uderzył w bariery.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /123/RF PICSEL
Zdj. ilustracyjne
/123/RF PICSEL

Nie ma informacji, aby w wypadku ktoś został poszkodowany - podaje GDDKiA. Jednak zdarzenie spowodowało bardzo duże utrudnienia w ruchu, zablokowana jest jezdnia w kierunku Gdańska. Czas likwidacji utrudnienia prognozuje się na ok. 2-3 godziny.

W związku ze zdarzeniem zalecany jest objazd: na w. Brzeziny (nr 21) -> dk 72 przez m. Łódź -> dk 14 wjazd na Autostradę A2 w. Stryków. Powrót na autostradę A1 na w. Łódź Północ. Z uwagi na tworzący się zator przed w. Brzeziny możliwy jest objazd na w. Łódź Wschód (nr 22) drogą wojewódzką nr 713 przez m. Łódź -> dk 14 wjazd na Autostradę A2 w. Stryków. Powrót na autostradę A1 na w. Łódź Północ - podaje GDDKiA. 

Reklama

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Małopolskie: Protest na zakopiance. Podwykonawcy nie otrzymują pieniędzy

    Od godz. 11 w Naprawie na zakopiance pikietują podwykonawcy odcinka drogi S7 Lubień-Naprawa, którzy nie otrzymali zapłaty za wykonane roboty. Zaległości generalnego wykonawcy firmy IDS-BUD za... więcej