Wypadek na A1. Autostrada zablokowana

Niedziela, 3 listopada 2019 (17:30)
Aktualizacja: Niedziela, 3 listopada 2019 (21:13)

Zakończyły się utrudnienia w ruchu na autostradzie A1 w Łódzkiem. Wcześniej na wysokości miejscowości Władysławów zderzyły się dwa auta osobowe. Pięć osób zostało rannych. Trasa była całkowicie zablokowana.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Interia.pl /INTERIA.PL
Zdj. ilustracyjne
/Interia.pl /INTERIA.PL

O zakończeniu utrudnień poinformował w niedzielę wieczorem Karol Barcicki z Punktu Informacji Drogowej łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Do zdarzenia doszło w niedzielę kilka minut przed godz. 17 na 345. kilometrze trasy między Łodzią a Radomskiem na wysokości miejscowości Władysławów. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Reklama

Jak poinformował rzecznik łódzkiego pogotowia Adam Stępka na miejsce zdarzenia wysłano pięć karetek i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dwie najciężej poszkodowane osoby zostały przetransportowane do szpitala im. Kopernika w Łodzi oraz szpitala w Piotrkowie Trybunalskim. 

Po wypadku trasa była całkowicie zablokowana - dwa pasy w kierunku Katowic oraz jeden w kierunku Gdańska. Barcicki przypomniał, że ruch w tym miejscu odbywa się jedną jezdnią ze względu na budowę autostrady A1.

Policja blokowała wjazd na A1 na węźle Tuszyn kierując pojazdy na DK12 i dalej objazdem przez Piotrków Trybunalski.

Obecnie autostrada jest przejezdna w obu kierunkach. 

Tłoczno na drogach

liczba zdjęć: 5

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Lubelskie: Samochód dachował. Nie żyje 40-latek

    40-letni kierowca volkswagena golfa zginął w sobotę, gdy jego auto wpadło do rowu i dachowało na lokalnej drodze w pobliżu Radzynia Podlaskiego (Lubelskie). Okoliczności wypadku są wyjaśniane –... więcej