Wypadek gimbusa na Podlasiu. Wśród poszkodowanych są dzieci

Środa, 5 grudnia 2018 (17:10)

11 osób: dziewięcioro dzieci i dwoje dorosłych przewieziono do szpitala po zderzeniu autobusu z samochodem osobowym. Do wypadku doszło w środę po południu między miejscowościami Czarna Białostocka a Czarna Wieś Kościelna - poinformowała podlaska policja.

Zdjęcie

Wypadek /Piotr Jędzura /East News
Wypadek
/Piotr Jędzura /East News

Rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa powiedział, że autobus szkolny wiozący około 10 dzieci ze szkoły w Czarnej Wsi Kościelnej do Czarnej Białostockiej zderzył się z samochodem osobowym, którym jechał mężczyzna z dwojgiem dzieci.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że autobus zjechał na lewy pas, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka autem osobowym.

Reklama

Krupa poinformował, że po zderzeniu siedmioro dzieci z autobusu i dwoje z samochodu osobowego zostało przewiezionych do szpitala na badania. Do szpitala trafiła też opiekunka z autobusu i kierowca auta osobowego. Krupa poinformował, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Policja informuje, że mogą występować utrudnienia w ruchu w tym miejscu. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • ​Lubelskie: 10-latek wjechał hulajnogą pod auto

    10-letni chłopiec, jadąc na hulajnodze elektrycznej, zderzył się w piątek (10 lipca) z samochodem osobowym na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Wola Osowińska (woj. lubelskie). Po przewiezieniu do... więcej