Wrocław: Ciężarówka śmiertelnie potrąciła 10-latka

Wtorek, 8 stycznia 2019 (20:06)

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek na Bielanach Wrocławskich. Ciężarówka śmiertelnie potrąciła 10-latka. Chłopiec przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych.

Zdjęcie

policja /123RF/PICSEL
policja
/123RF/PICSEL

Jak poinformowała PAP sierż. Monika Perec z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, do wypadku doszło po godz. 15 na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej z Kolejową na Bielanach Wrocławskich.   

Samochód ciężarowy potrącił tam 10-letniego chłopca, który przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych. W wyniku zdarzenia chłopiec, mimo reanimacji, zmarł. 

Reklama

"Ze wstępnych informacji wynika, że chłopiec przechodził na zielonym świetle. Aczkolwiek o tym, czy sygnalizacja działała prawidłowo w momencie zdarzenia, wypowie się biegły" - powiedziała Perec.   

Jak dodała, na miejscu w dalszym ciągu pracuje policja, prokurator i biegły sądowy, którzy badają wszystkie okoliczności wypadku.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie


Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Lubelskie: Samochód dachował. Nie żyje 40-latek

    40-letni kierowca volkswagena golfa zginął w sobotę, gdy jego auto wpadło do rowu i dachowało na lokalnej drodze w pobliżu Radzynia Podlaskiego (Lubelskie). Okoliczności wypadku są wyjaśniane –... więcej