Wóz strażacki zsunął się ze skarpy. Są ranni

Czwartek, 26 września 2013 (11:01)
Aktualizacja: Czwartek, 26 września 2013 (14:45)

Wznowiony został już ruch na zablokowanej wcześniej linii kolejowej Przemyśl - Rzeszów na Podkarpaciu. W Jarosławiu na wiadukcie wóz strażacki wpadł w poślizg i uderzył w bariery ochronne. Metalowe elementy spadły na trakcje elektryczną i uszkodziły ją. Pojazd zsunął się ze skarpy. Jechało nim pięciu strażaków. Zostali ranni, wszyscy trafili do szpitala.

Zdjęcie

Wóz strażacki zsunął się ze skarpy /Policja
Wóz strażacki zsunął się ze skarpy
/Policja

Jadący do akcji wóz strażacki wypadł z drogi

liczba zdjęć: 7

Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód straży pożarnej jadący do akcji najprawdopodobniej wpadł w poślizg. Mercedes przebił barierkę i wypadł z drogi, a potem upadł na nasyp kolejowy. Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 9.15. Był to wyjazd alarmowy do akcji, do innego zdarzenia drogowego do Pełkiń.

- Usunięto już skutki wypadku, a ruch na tej trasie został wznowiony - powiedział Jacek Kocan z zespołu prasowego podkarpackiej policji.

Reklama

W pojeździe znajdowało się pięciu strażaków. Wszyscy trafili do szpitala. Czterech spośród nich opuściło już szpital. - Na obserwacji nadal pozostaje jeden strażak - dodał Kocan.

Maciej Grzyb

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Strażacy jechali do wypadku. Spadli z wiaduktu na trakcję kolejową (TVN/x-news)

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

RMF FM/PAP
Więcej na temat:wypadek | ranni | Podkarpacie | wóz strażacki

Zobacz również

  • Zeznania kierowcy, który przeleciał nad rondem w Rąbieniu

    Przesłuchano kierowcę, który po rodzinnej sprzeczce w wielkanocną niedzielę z dużą prędkością jechał pijany i dosłownie przeleciał nad rondem w Rąbieniu na przedmieściach Łodzi - poinformował... więcej