Wielkopolska: Zderzenie samochodu z motocyklami. 7 osób rannych

Niedziela, 19 kwietnia 2015 (10:56)
Aktualizacja: Niedziela, 19 kwietnia 2015 (14:48)

Groźny wypadek na drodze krajowej nr 11. W miejscowości Turze w województwie wielkopolskim doszło do zderzenia samochodu osobowego z pięcioma motocyklami. 7 osób jest rannych.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Stefan Maszewski /Reporter
Zdj. ilustracyjne
/Stefan Maszewski /Reporter

7 osób zostało rannych w zderzeniu samochodów i 5 motocykli na drodze krajowej nr 11 w Wielkopolsce.

"Kierujący samochodem osobowym najprawdopodobniej nie zachował należytej odległości za samochodem go poprzedzającym. Wiadomo, że to 65-letni mieszkaniec Pleszewa, który był trzeźwy" - informuje TVP Info.

Reklama

W wypadku obrażenia odniosło 5 motocyklistów i dwóch pasażerów osobówki. Nadkomisarz Jerzy Kupaj w komendy powiatowej w Ostrzeszowie powiedział, że życiu poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Sam upadek motocyklisty wiąże się z obrażeniami. Dwóch kierujących motocyklami doznało wstrząśnienia mózgu i lekkich obrażeń - dodał policjant. Droga krajowa numer 11 była przez kilka godzin zablokowana. Motocykliści - według nieoficjalnych informacji - jechali na zlot motocykli do Częstochowy.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Więcej na temat:wypadek w Wielkopolsce

Zobacz również

  • Lubelskie: Samochód dachował. Nie żyje 40-latek

    40-letni kierowca volkswagena golfa zginął w sobotę, gdy jego auto wpadło do rowu i dachowało na lokalnej drodze w pobliżu Radzynia Podlaskiego (Lubelskie). Okoliczności wypadku są wyjaśniane –... więcej