Warszawa: Zderzenie samochodu z tramwajem. Są ranni

Niedziela, 8 grudnia 2019 (16:03)

W Warszawie w rejonie skrzyżowania ulicy Marynarskiej z Postępu, doszło do zderzenia tramwaju linii 17 z samochodem Alfa Romeo. W wypadku ranne zostały trzy osoby.

Zdjęcie

Zdjęcie ilustracyjne /Interia.pl /INTERIA.PL
Zdjęcie ilustracyjne
/Interia.pl /INTERIA.PL

"Ucierpiała jedna osoba z samochodu osobowego i dwóch pasażerów z tramwaju" - poinformowała podinsp. Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji. Na miejscu wciąż pracują służby. Policja będzie wyjaśniać przyczynę wypadku.

Jak przekazał Zarząd Transportu Miejskiego, z powodu zablokowanego przejazdu, w rejonie skrzyżowania Marynarskiej z Postępu występują utrudnienia w kursowaniu tramwajów linii 17, 18, 31. Tramwaje linii 17 i 18 w kierunku PKP Służewiec kursują do krańca ul. Woronicza. Z kolei tramwaje linii 31 kursują w pętli Woronicza - Metro Wilanowska - Woronicza.

Reklama

Uruchomiono też autobusową linię za tramwaj kursującą dwukierunkowo na trasie: Królikarnia - Woronicza - Wołoska - Marynarska - PKP Służewiec.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Małopolskie: W Myślenicach drewno wysypało się na zakopiankę

    Nietypowy powód blokady na zakopiance. W Myślenicach, na trasie w kierunku Krakowa, z jednego z samochodów ciężarowych wypięła się przyczepa, a z niej wysypało się drewno. Droga jest już przejezdna. więcej