Warszawa: Wypadek podczas akcji CBŚP

Poniedziałek, 29 czerwca (12:48)

Podczas akcji Centralnego Biura Śledczego Policji w Wawrze (dzielnica Warszawy) doszło do zderzenia kilku pojazdów, w tym radiowozów - poinformowała w poniedziałek 29 czerwca rzeczniczka CBŚP nadkom. Iwona Jurkiewicz.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /STANISLAW KOWALCZUK /East News
Zdj. ilustracyjne
/STANISLAW KOWALCZUK /East News

Jak informuje nadkom. Iwona Jurkiewicz z CBŚP, podczas planowej akcji CBŚP mężczyzna, którego próbowano zatrzymać "nie zachował się właściwie". "Doszło do zderzenia kilku pojazdów, w tym radiowozów" - poinformowała Jurkiewicz.

Dodała, że po przewiezieniu na badania, jeśli pozwoli na to stan zdrowia zatrzymanego, zostanie on przetransportowany do pomieszczenia dla osób zatrzymanych, gdzie będą z nim prowadzone dalsze czynności.

Reklama

"Jeżeli chodzi o śledztwo w związku z którym został zatrzymany, na tym etapie jeszcze jest zbyt wcześnie, żeby przekazywać jakiekolwiek informacje" - przekazała Jurkiewicz.

Z informacji, jakie podał portal TVN Warszawa wynika, że w zderzeniu brały udział toyota, volkswagen i jeep; na jezdni leży motocykl. W związku ze zderzeniem występują utrudnienia w ruchu. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Śmiertelny wypadek na A1. Sprawcy zbiegli, szuka ich policja

    Policja poszukuje dwóch mężczyzn podróżujących audi, które w czwartek rano (2 lipca) spowodowali wypadek na autostradzie A1 w okolicach Łodzi. Śmierć na miejscu poniósł 50-letni mieszkaniec Łodzi.... więcej