Warszawa: Wypadek na S8. Dwie osoby nie żyją

Wtorek, 7 maja 2019 (08:28)

Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w poniedziałek przed północą na S8. Na wysokości węzła Prymasa Tysiąclecia samochód ciężarowy zderzył się z pojazdem, który zabezpieczał prace jadącej przed nim zamiatarki - poinformował we wtorek PAP oficer prasowy KSP kom. Jarosław Florczak.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Damian Klamka /East News
Zdj. ilustracyjne
/Damian Klamka /East News

"Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarówki był trzeźwy, ale została pobrana mu krew do dalszych badań" - powiedział oficer prasowy Komendy Stołecznej Policji. "Drogą jechała zamiatarka, za zamiatarką był drugi pojazd, który zabezpieczał jej pracę. I pomiędzy zamiatarką a tym pojazdem znajdowało się dwóch pracowników, zajmujących się porządkiem na drodze. TIR uderzył w samochód zabezpieczający" - dodał.

Reklama

Jak powiedział PAP Florczak, zablokowane były wszystkie pasy S8 w kierunku Poznania. Utrudnienia zakończyły się po godz. 7.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • A4 zablokowana po wypadku. Rannego zabrał śmigłowiec

    Po zderzeniu dwóch aut ciężarowych pomiędzy węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice zablokowana jest autostrada A4 w kierunku Wrocławia. W wypadku ucierpiała jedna osoba, która trafiła do szpitala. więcej