Warszawa stoi w korkach. "Na jezdni szklanka"

Piątek, 20 stycznia 2017 (08:00)

Tysiące warszawskich kierowców mają o poranku problemy z dojazdem do pracy - informuje RMF FM, zaalarmowane przez słuchaczy. Powodem są śliskie drogi.

Zdjęcie

/Mariusz PIekarski /RMF FM
/Mariusz PIekarski /RMF FM

O godzinie 7:00 najgorzej było na Węźle Salomea - to miejsce gdzie krzyżuje się południowa obwodnica z Alejami Jerozolimskimi.

W Alejach na wjeździe do Warszawy doszło do kilku kolizji - zderzyło się tam 12 samochodów. Tyle zgłoszeń dostała policja. Na szczęście nie ma informacji o poszkodowanych.

Reklama

Podobnie na innej ekspresówce S8 - na Armii Krajowej tuż przed zjazdem na Wisłostradę zderzyły się bus i dwie osobówki, blokując trzy pasy ruchu. Korek ma już kilka kilometrów.

Jest bardzo, bardzo ślisko, mimo że po 5:00 na ulice Warszawy wyjechały 164 solarki. - Na jezdni jest szklanka - relacjonuje z Warszawy dziennikarz RMF FM.

Zdjęcie

/Mariusz PIekarski /RMF FM
/Mariusz PIekarski /RMF FM

Marznący deszcz pada na Warmii i Mazurach, w Kujawsko-Pomorskiem, Wielkopolsce, Zachodniopomorskiem, na Podlasiu, Lubelszczyźnie i Dolnym Śląsku.

Marznące opady i niebezpiecznie na drogach. IMGW wydało ostrzeżenia


Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Dolnośląskie: 12-kilometrowy korek na A4 pod Wrocławiem

    12 kilometrów długości ma zator pojazdów na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Spowodowany jest on zwężeniem trasy w związku z remontem wiaduktu. Zalecany jest objazd - najlepiej już od węzła Legnica... więcej