​​Warszawa: Płonący bus na Trasie Toruńskiej. Kierowca wyprowadził dzieci

Czwartek, 1 sierpnia 2019 (18:46)

Do pożaru busa, którym podróżowały dzieci, doszło w czwartek na Trasie Toruńskiej w Warszawie w okolicy węzła Łabiszyńska w ciągu drogi S8. Kierowca wyprowadził dzieci z pojazdu. Nikt nie ucierpiał. Wrak auta został przeniesiony na pas awaryjny, dzięki czemu nie ma utrudnień w ruchu.

Zdjęcie

Zdj. ilus. /Interia.pl /INTERIA.PL
Zdj. ilus.
/Interia.pl /INTERIA.PL

Jak przekazała kom. Ewa Szymańska z Komendy Stołecznej Policji, na Trasie Toruńskiej w trakcie jazdy zapalił się bus, którym podróżowały wracające z kolonii dzieci. Zgłoszenie funkcjonariusze otrzymali przed godz. 17. Auto doszczętnie spłonęło.

Kierowcy udało się wyprowadzić dzieci z płonącego pojazdu. Na miejsce profilaktycznie wezwano karetkę pogotowia. Nikomu nic się jednak nie stało. Prowadzący bus był trzeźwy.

Reklama

Dyżurny Punktu Informacji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował PAP, że wrak pojazdu został przeniesiony na pas awaryjny, gdzie skutki zdarzenia usuwają odpowiednie służby.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • ​Lubelskie: 10-latek wjechał hulajnogą pod auto

    10-letni chłopiec, jadąc na hulajnodze elektrycznej, zderzył się w piątek (10 lipca) z samochodem osobowym na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Wola Osowińska (woj. lubelskie). Po przewiezieniu do... więcej